Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Zatrzaśnięte kluczyki w bagażniku bądź innej części pojazdu? Dziecko bawiło się pilotem i zamknęło się od środka? Zamki uległy awarii i brak jest możliwości dostania się do pojazdu? Zgubione klucze do mieszkania a zapasowy komplet jest w środku, lub nie ma innych kluczy? Z nami Państwa problemy mogą zostać SZYBKO i Skutecznie rozwiązane. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszkań CAŁODOBOWO, bez względu na porę dnia czy stan pogody przyjedziemy i pomożemy w Państwa problemie. Do otwierania Państwa pojazdów lub mieszkań posiadamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do tego typu usług. Posiadamy także licencję Pracownika Zabezpieczenia II stopnia wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, nr.0017102 co pozwala nam na współpracę z organami Państwowymi oraz różnego typu ubezpieczalniami, komornikami itp. w zakresie awaryjnego otwierania. Świadczy to o profesjonalności oraz umiejętnościach i sprzęcie jakim dysponujemy. Państwa pojazdy otwierane są w sposoby bezinwazyjne, brak jest jakichkolwiek uszkodzeń podczas wykonywania usługi. Wysoki poziom usług wiążemy z doświadczeniem oraz racjonalnymi cenami dla Państwa potrzeb. Usługi świadczymy w miastach takich jak : Wałbrzych, Kamienna Góra, Głuszyca, Świebodzice, Bolków, Karpacz, Jelenia Góra oraz okolice w/w miast. (okręg +100 km od siedziby firmy w Wałbrzychu, lub w miarę potrzeb po ustaleniach dalszy dojazd).

Naprawa zamków, stacyjek i pilotów

W dobie gdy każdy samochód otwierany jest teraz drogą radiową (pilot) często zapominamy o sprawności zamków w naszych pojazdach, w sytuacji rozładowania akumulatora lub problemów z pilotem okazuję się że zamek jest uszkodzony i potrzebna jest nasza pomoc w awaryjnym otwarciu auta. W związku z takimi problemami zajmujemy się także naprawą każdego rodzaju zamków oraz stacyjek samochodowych, gdy te ulegają niespodziewanej awarii w trasie lub pod domem. Zajmujemy się pełną regeneracją takich zamków oraz stacyjek doprowadzając je do stanu fabrycznego. Nie zwlekajmy ich z naprawą gdy podczas wakacyjnego lub weekendowego wypadu wcześniej zacinająca się stacyjka odmówi współpracy i zniweczy całe nasze plany. Wymieniamy także zamki tzw. koperty w drzwiach gdy jedne z nich są zablokowane lub istnieją problemy z ich otwieraniem i zamykaniem. Naprawa oraz zabezpieczenie mienia po próbach włamania a także serwis drzwi mieszkaniowych.

Dorabianie kluczy samochodowych, motocyklowych i mieszkaniowych

Nasza firma świadczy usługi dorabiania kluczy samochodowych wszystkich marek, wraz z pilotami centralnego zamka. Kodujemy również klucze typu Smart Key oraz karty samochodowe. Dorabiamy wszystkie rodzaje kluczy produkowanie nie tylko na rynek Europejski ale także Amerykański czy Azjatycki itp. Klucze te dorabiamy nawet w sytuacjach gdy wszystkie komplety zostały zgubione przez klienta. Klucze z których korzystamy to oryginalne części w niskich cenach.  Usuwamy także klucze z pamięci samochodów które zostały zagubione by nikt kto je znalazł nie miał możliwości niepożądanego odpalenia auta. Posiadamy szeroki zakres oryginalnego sprzętu potrzebnego do wykonywania nowych kluczy dla naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju klucze motocyklowe oraz mieszkaniowe których w punkcie mamy ponad 1000 sztuk, dostępnych od ręki. Istnieje możliwość mobilnego (z dojazdem do miejsca postoju pojazdu) dorobienia klucza po wcześniejszym ustaleniu do Państwa samochodu. Posiadamy także wiele licencji firm branżowych na dorabianie kluczy mieszkaniowych niedostępnych w innych miejscach.

Wymiana obudów pilotów

Posiadają Państwo uszkodzone obudowy w kluczach, kartach do samochodu? Uszkodzone gumki, połamane plastiki czy inne uszkodzenia mogą grozić uszkodzeniu elektroniki pilotów co może wiązać się z dodatkowymi kosztami ich naprawy a nawet w przypadku niektórych modeli wiąże się to z  uniemożliwieniem odpalenia przez Państwa samochodu nawet w najmniej oczekiwanych momentach. W ofercie naszej firmy posiadamy obudowy pilotów dla Państwa kluczy. Korzystamy z oryginalnych obudów w bardzo korzystnych cenach do wszystkich pilotów oraz kluczy samochodowych dostępnych na rynku.